NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Wrzosowisko - przepisy scrapbooking notesy

Książka

scrapbooking notesy akcesoria

prezent dla niej

przepiśnik kuchnia

boho drewno

brązowe

beżowe

Wrzosowisko

przepisy boho

prezent dla niej kuchnia

drewno przepiśnik

Książka kucharska, przepiśnik imienny, boho style, jodełka wrzosowisko, kuchnia - drewno
Wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na przepisy formatu A5. Okładka w modnej stylistyce naturalnej i boho. Przepiśnik
Książka kucharska, przepiśnik imienny, Boho style, jodełka
Książka kucharska, przepiśnik imienny, Boho style, jodełka
drewno przepiśnik
Książka kucharska, przepiśnik imienny, Boho style, jodełka prezent dla niej
boho książka kucharska, przepiśnik imienny, style, drewno
handmade książka kucharska, przepiśnik imienny, boho style, jodełkaprezent dla niej przepiśnik książka kucharska, imienny, boho style, drewnobrązowe przepiśnik wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na prezent dla niejboho książka kucharska, przepiśnik imienny, styleprezent dla niej boho książka kucharska, przepiśnik imienny, styleboho książka kucharska, przepiśnik imienny, style, prezent dla niejboho książka kucharska, przepiśnik imienny, style, drewno

Książka kucharska, przepiśnik imienny, Boho style, jodełka

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Wrzosowisko - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
4,9/5 - 1707 opinii
Wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na przepisy formatu A5. Okładka w modnej stylistyce naturalnej i boho. Przepiśnik posiada 100 kartek do przepiśników w kratkę. Kartki zostały zaprojektowane przez nas specjalnie do Przepiśników - zdobione delikatnym motywem, mają miejsce na napisanie nazwy potrawy. Przepisy można zapisywać na kartkach, wklejać lub wpinać jak do segregatora - przepiśnik jest na otwieranych kołach - więc 100 kartek to dopiero początek, gdyż Przepiśnik pomieści o wiele więcej ;). Będą pasować standardowe kartki A5. Przepisnik posiada 6 przekładek z uroczymi tłoczeniami - można na nich samodzielnie napisać dowolną kategorię potraw lub zostawić bez napisów. Przepiśnik zamykany na gumkę. Rogi okładki zabezpieczone przed zniszczeniem ozdobnymi okuciami, dziurki zanitowane, ozdobiony tasiemkami. Na wewnętrznej stronie okładki znajduje się przezroczysta kieszonka na drobne karteczki z dwoma ozdobnymi tagami.

Na okładce w miejscu przykładowego napisu umieścimy napis podany przez Ciebie. Napis prosimy podać w uwagach do zamówienia.

Przepiśnik jest ozdobnie zapakowany (na ostatnim zdjęciu przykład pakowania) - otrzymują Państwo gotowy do wręczenia prezent :)

Wykonany jedynie w trzech egzemplarzach!
OPINIE / rozwiń >
•   HandMade scrapbooking notesy   • akcesoria - scrapbooking notesy