NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Wrzosowisko - domowa zieleń scrapbooking notesy

Niekończący

scrapbooking notesy akcesoria

domowa zieleń

przepisy kuchnia

przepiśnik mostera

zielone

białe

beżowe

Wrzosowisko

domowa zieleń mostera

dżungla przepiśnik

mostera kuchnia

przepiśnik przepisy

Niekończący się przepiśnik - domowa dżungla wrzosowisko przepisy, kuchnia, mostera
Niekończący się Przepiśnik - Domowa - dżungla zieleń
Jesteś miłośnikiem domowej dżungli? Kochasz gotować? Cenisz unikatowe rzeczy wykonane od podstaw ręcznie w Polsce. Przepisy
Niekończący się - dżungla przepisnik domowa zieleń
Niekończący się Przepiśnik - Domowa - dżungla mostera
mostera niekończący się przepiśnik - domowa kuchnia
mostera niekończący się - domowa przepiśnik
ręczne wykonanie niekończący się przepiśnik - domowamostera przepisy niekończący się przepiśnik - domowa zieleńbiałe kuchnia niekończący się przepiśnik - domowa mosteraprzepisy zielone niekończący się przepiśnik - domowa kuchniamostera niekończący się przepiśnik - domowaNiekończący się Przepiśnik - Domowa - dżungla mosteradomowa zielen kuchnia

Niekończący się Przepiśnik - Domowa Dżungla

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Wrzosowisko - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Wrzosowisko
4,9/5 - 1866 ocen
Jesteś miłośnikiem domowej dżungli? Kochasz gotować? Cenisz unikatowe rzeczy wykonane od podstaw ręcznie w Polsce? Szukasz niepowtarzalnego, eleganckiego i praktycznego prezentu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Ten przepiśnik jest wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu. Notatnik na przepisy ma format A5. Twarda okładka w modnej stylistyce. Przepiśnik posiada 100 kartek do przepiśników - kartki zostały zaprojektowane przez nas specjalnie do Przepiśników - są doskonałej jakości i grubsze niż standardowe kartki. Przepisy można zapisywać na kartkach, wklejać lub wpinać jak do segregatora - przepiśnik jest na otwieranych kołach - więc 100 kartek to dopiero początek, gdyż Przepiśnik pomieści o wiele więcej ;). Będą pasować standardowe kartki A5. Mogą Państwo również dokupić kartki u nas. Przepisnik posiada 6 przekładek z grubego papieru eko z uroczymi tłoczeniami - można na nich samodzielnie napisać dowolną kategorię potraw lub zostawić bez napisów. Przepiśnik zamykany na gumkę. Rogi okładki zabezpieczone przed zniszczeniem ozdobnymi okuciami, dziurki zanitowane, na wewnętrznej stronie okładki znajduje się przezroczysta kieszonka na drobne karteczki, w kieszonce są 3 tagi - karteczki, które mogą służyć jako zakładki.

By uczynić Przepiśnik bardziej wyjątkowym na okładce w miejscu przykładowego napisu umieścimy napis podany przez Ciebie. Napis prosimy podać w uwagach do zamówienia np. "Przepiśnik Kasi".

Przepiśnik jest ozdobnie zapakowany - otrzymują Państwo gotowy do wręczenia prezent :)

Wykonany ręcznie w Polsce.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   ręczne wykonanie scrapbooking notesy   • akcesoria - scrapbooking notesy