NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Wrzosowisko - shabby chic scrapbooking notesy

Niekończący

scrapbooking notesy akcesoria

notatnik kulinarny

książka kucharska

shabby chic

przepiśnik przepisy

turkusowe

różowe

beżowe

Wrzosowisko

shabby chic notatnik kulinarny

przepisy przepiśnik

Niekończący się przepiśnik imienny, shabby chic styl wrzosowisko, notatnik kulinarny, książka
Niekończący się Przepiśnik imienny, Shabby chic styl - notatnik książka kucharska
Niekończący się Przepiśnik imienny, Shabby chic styl - notatnik książka kucharska
przepiśnik
przepiśnik przepisy niekończący się imienny, shabby chic
handmade niekończący się przepiśnik imienny, shabby chic stylprzepiśnik niekończący się imienny, shabby chic notatnik kulinarnyróżowe notatnik kulinarny niekończący się przepiśnik imienny, shabby chicprzepiśnik turkusowe niekończący się imienny, shabby chic książka kucharskaprzepiśnik przepisy niekończący się imienny, shabby chic

Niekończący się Przepiśnik imienny, Shabby chic styl

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Wrzosowisko - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
4,9/5 - 1707 opinii
Wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na przepisy formatu A5. Okładka w modnej stylistyce shabby chic. Przepisnik posiada 100 kartek do przepiśników. Kartki zostały zaprojektowane przez nas specjalnie do Przepiśników - zdobione delikatnym motywem, mają miejsce na napisanie nazwy potrawy. Przepisy można zapisywać na kartkach, wklejać lub wpinać jak do segregatora - przepiśnik jest na otwieranych kołach - więc 100 kartek to dopiero początek, gdyż Przepiśnik pomieści o wiele więcej ;). Będą pasować standardowe kartki A5. Mogą Państwo również dokupić kartki u nas. Przepisnik posiada 6 przekładek z uroczymi tłoczeniami - można na nich samodzielnie napisać dowolną kategorię potraw lub zostawić bez napisów. Przepiśnik zamykany na gumkę. Rogi okładki zabezpieczone przed zniszczeniem ozdobnymi okuciami, dziurki zanitowane, ozdobiony wstążkami. Na wewnętrznej stronie okładki znajduje się przezroczysta kieszonka na drobne karteczki z dwoma ozdobnymi tagami.

Na okładce w miejscu przykładowego napisu umieścimy napis podany przez Ciebie. Napis prosimy podać w uwagach do zamówienia.

Przepiśnik jest ozdobnie zapakowany (na ostatnim zdjęciu przykład pakowania) - otrzymują Państwo gotowy do wręczenia prezent :)

Wykonany jedynie w trzech egzemplarzach!
OPINIE / rozwiń >
•   Handmade scrapbooking notesy   • akcesoria - scrapbooking notesy