NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Wrzosowisko - dzungla scrapbooking notesy

Niekończący

scrapbooking notesy akcesoria

notatnik kulinarny

książka kucharska

przepiśnik przepisy

palmy dzungla

zielone

różowe

beżowe

Wrzosowisko

dzungla notatnik kulinarny

palmy przepisy

książka kucharska przepiśnik

Niekończący się przepiśnki imienny dżungla wrzosowisko przepiśnik, przepisy, notatnik
przepisy przepiśnik niekończący się przepiśnki imienny palmy
różowe przepisy niekończący się przepiśnki imienny
przepiśnik zielone wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na książka kucharska
Wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na przepisy formatu A5. Okładka w modnej stylistyce. Przepiśnik
Niekończący się przepiśnki imienny Dżungla palmy
Niekończący się przepiśnki imienny Dżungla przepiśnik
handmade niekończący się przepiśnki imienny dżunglaWrzosowisko Niekończący się przepiśnki imienny Dżungla przepiśnik książka kucharskaNiekończący się przepiśnki imienny Dżungla przepisy palmyNiekończący się przepiśnki imienny Dżungla notatnik kulinarnyprzepisy książka kucharska niekończący się przepiśnki imiennyksiążka kucharska wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na palmyksiążka kucharska niekończący się przepiśnki imienny notatnik kulinarny

Niekończący się przepiśnki imienny Dżungla

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Wrzosowisko - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
4,9/5 - 1707 opinii
Wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na przepisy formatu A5. Okładka w modnej stylistyce. Przepisnik posiada 100 kartek do przepiśników. Kartki zostały zaprojektowane przez nas specjalnie do Przepiśników - zdobione delikatnym motywem, mają miejsce na napisanie nazwy potrawy. Przepisy można zapisywać na kartkach, wklejać lub wpinać jak do segregatora - przepiśnik jest na otwieranych kołach - więc 100 kartek to dopiero początek, gdyż Przepiśnik pomieści o wiele więcej ;). Będą pasować standardowe kartki A5. Mogą Państwo również dokupić kartki u nas. Przepisnik posiada 6 przekładek z uroczymi tłoczeniami - można na nich samodzielnie napisać dowolną kategorię potraw lub zostawić bez napisów. Przepiśnik zamykany na gumkę. Rogi okładki zabezpieczone przed zniszczeniem ozdobnymi okuciami, dziurki zanitowane. Na wewnętrznej stronie okładki znajduje się przezroczysta kieszonka na drobne karteczki.

Na okładce w miejscu przykładowego napisu umieścimy napis podany przez Ciebie. Napis prosimy podać w uwagach do zamówienia.

Przepiśnik jest ozdobnie zapakowany (na ostatnim zdjęciu przykład pakowania) - otrzymują Państwo gotowy do wręczenia prezent :)
OPINIE / rozwiń >
•   HandMade scrapbooking notesy   • akcesoria - scrapbooking notesy